Loodustooted Siberist

Stress Re.Live


  • Bränd: Naturaalsed vitamiinid
  • Tootekood: 500537

Hind: 70,00 €

Hind sisaldab 20% käibemaksu.


SAADAVAL OLEVAD SUURUSED

 

Uuenduslik orgaaniline kompleks närvisüsteemi kaitsmiseks ja stressi ennetamiseks, une normaliseerimiseks ja meeleolu parandamiseks.

 Mahepõllumajanduslikul programmil on närvisüsteemile mitmetasandiline mõju, mis aitab kehal kiiresti toime tulla stressiga.

# 1 Antistress Magneesiumi orgaaniline vorm, mis on seotud glütsiini parema imendumisega kiiresti ja tõhusalt, vähendades stressitaset. Magneesiumi puudumisel kannatavad närvisüsteem ja luukoe esimesena; gastrocnemius'e krambid, unetus ja isegi paanikahood. Lisaks on magneesium kaasatud serotoniini - hormooni, mis põhjustab inimenergia tõusu, parandab meeleolu ja suurendab resistentsust kahjulike ainete suhtes. Toestaud on, et magneesium vähendab stressi, see on äärmiselt oluline lastele, noortele, üliõpilastele (eriti istungjärgu ajal). Regulaarne magneesiumi tarbimine on oluline, sest see element eritub organismist väga kiiresti, eriti kroonilise stressi korral. Seinad peensoole neelavad täiesti magneesiumi- kelaatvormis, et anda kiireid tulemusi tekitamata lahtistavat toime.

# 2 Sisemine harmoonia ja hea tuju Lactoprotein LACTIUM® INGREDIA on uuenduslik bioloogiliselt aktiivne peptiid. Sellel on kerge rahustav toime, see aitab leevendada psühho-emotsionaalset stressi. Ei põhjusta uimasust ega sõltuvust. Rohelise tee ekstrakt koostises L-theanine aminohape stimuleerib dopamiini - "õnne hormooni" - tootmist ja suurendab seega meeleolu ja stressi. LACTIUM® INGREDIA on patenteeritud pihustuskuivatatud piimavalgu hüdrolüsaat. Vähendab ärevuse sümptomeid ja aitab paremini hallata emotsionaalset ruumi (olgu see siis juhuslik või igapäevane ärevus). Lactium® ei põhjusta uimasust ega sõltuvust. Kõrvaltoimeid ega toksilisust ei ole. L-theanine edendab mõtlemisprotsesside aktiveerimist, vähendab meteoroloogilist sõltuvust, aitab ületada unisust ja suurendab vaimset aktiivsust kliimamuutuste ajal. Seda kasutatakse laialdaselt ärevuse vähendamiseks, meeleolu ja kontsentratsiooni parandamiseks, unehäirete korral.

??????? # 3 Tasakaal Kõige tõhusamad taimed, mis stabiliseerivad emotsionaalset tausta (Valerian, passionflower, naistepuna, grifoon),  rahustavad kesknärvisüsteemi, vähendavad ärritust päeva jooksul, parandavad teie öist und. Valerian: Valereniinhape vähendab ärritust. Hypericum: hüperitsiin stabiliseerib vaimse tervise, kiiruse ja tõhususe. Passionflower: Vitexin vähendab ärevust, lõdvestab lihaseid, parandab und. Griffony: aminohappe hüdroksütryptofaan, serotoniini ja melatoniini eelkäija, rahustab kesknärvisüsteemi, reguleerib bioloogilisi rütme ja taastab psühho-emotsionaalse tasakaalu.

 

Magneesium 169,2 42,3
L-teaniin 407,2 - **
Glütsiin 1455,2 41,5
Seskviterpeenhapped (valereenhape) 0,6 30
Hüperitsiin 0,15 50
Flavonoidid (Vitexini osas) 4 40
5-hüdroksü-L-trüptofaan 98,2 - **

 

Veel sarnaseid tooteid

Sedatiivne füto-tee - Shadite Noir - võluunistus
5,90 €

Sedatiivne füto-tee - Shadite Noir - võluunistus

Kirjeldus Phytotea “Shadite Noir” on koostatud ainulaadse kaskaadi põh...
Naine Phytotea - Sagaan Haraasgay - valge pääsuke
5,90 €

Naine Phytotea - Sagaan Haraasgay - valge pääsuke

Kirjeldus Looduslikud ürdid aitavad kaasa naise kehas hormonaalse tasakaalu normaliseerimisele, ...
Südame taimetee - Sanga Zurhen - tugev s�d
5,90 €

Südame taimetee - Sanga Zurhen - tugev s�d

Kirjeldus Phytotea "Sanga Zurhen" on välja töötatud täielikus ...
Diabeetiline Phytotea - Hubad Sai - Pärlitee
5,90 €

Diabeetiline Phytotea - Hubad Sai - Pärlitee

Kirjeldus Taimetee “Khubad Sai” retsept on koostatud iidsete Burjaatia retseptide ...